Загальна інформація

Вітаємо Вас і запрошуємо на сторінку бібліотеки ІДГУ!

Одним із найважливіших підрозділів ІДГУ, зорієнтованим на підтримку освітнього та науково-дослідницького процесу, є бібліотека з багатим зібранням вітчизняної і зарубіжної наукової, навчальної та художньої літератури.

Бібліотека є ровесницею Ізмаїльського державного гуманітарного університету, її історія розпочалася 1940 року. До 1976 р. завідувачем підрозділу була О.Р. Співак, з 1977 по 1995 рр. – Н.С. Григоренко, з 1995 по 1997 рр. – Л.М. Тукан, а з 1997 р. й дотепер бібліотеку очолює О.В. Гармаш.

Наші працівники підтримують тісні зв’язки з деканатами, кафедрами, іншими підрозділами університету, проводячи спільні інформаційні та просвітницькі заходи щодо надходження нових підручників, навчальних посібників, наукової і художньої літератури.

Велику увагу бібліотека приділяє сучасним формам накопичення електронних ресурсів та наданню інформації. Наразі університетська бібліотека включає в себе ресурси таких видів: електронний каталог, навчальні та методичні електронні видання ІДГУ, електронні копії публікацій учених ВНЗ та збірника «Науковий вісник Ізмаїльського державного гуманітарного університету».

Отже, шановні колеги і студенти, з нетерпінням чекаємо вас у бібліотеці ІДГУ й бажаємо отримати на нашій сторінці багато корисної інформації, яка допоможе зорієнтуватися в порядку обслуговування читачів, структурі бібліотеки та її фондах.

З повагою, колектив бібліотеки ІДГУ