Книжкова виставка «В’язням -жертвам нацизму 1941-1945 років».

11 квітня з метою відзначення Міжнародного дня визволення в’язнів фашистських концтаборів і вшанування пам’яті жертв нацизму в Ізмаїльському державному гуманітарному університеті відбулася розгорнута книжкова виставка «В’язням -жертвам нацизму 1941-1945 років».  

Представники Центру громадянської освіти: Світлана Кравченко, Валерій Пейков і Марина Лапшина спільно з працівниками бібліотеки ІДГУ Малєровою Р. А., Совою С.К. і Колесниковою О. Г. в добірці літератури і газет надали інформацію про злочини проти мирного населення у роки Другої світової війни.

На виставці представлені матеріали з фондів бібліотеки ІДГУ, що ілюструють трагічні події про долі людей, які були насильно вивезені з території окупованої України на примусові роботи під час Другої світової війни та вбиті.

Виставка охоплює документальні оповіді, свідчення очевидців трагедій, статистику фашистських злочинів над українським народом, літописання українських в’язнів за межами України.

Також матеріали виставки висвітлюють подвиг борців антифашистського опору, трагедію гетто та інших місць примусового тримання, злочинів проти мирного населення у роки гітлерівської окупації.

Тематика виставки допомагає виховувати почуття гуманності та сприяти формуванню толерантності у міжнаціональних відносинах, виховувати гордість за тих співвітчизників, які віддали своє життя заради інших.