Книжкова виставка «Це нашої історії рядки»

16 березня 2017 року в Ізмаїльському державному гуманітарному університеті з метою вшанування традицій боротьби за незалежність і соборність України, а також у зв’язку з проголошенням Указом Президента України 2017-ого року Роком Української революції 1917-1921 рр. розгорнуто книжкову виставку «Це нашої історії рядки».

Представники Центру громадянської освіти – Світлана Кравченко, Валерій Пєйков і Марина Лапшина спільно з працівниками бібліотеки ІДГУ – Маляровою Р.А., Совою С.К. і Колесниковою О.Г. у добірці літератури й газет надали інформацію про події Української революції 1917 – 1921 років.

На виставці представлено матеріали з фондів бібліотеки ІДГУ, що ілюструють державотворчий процес у часи становлення Української Народної Республіки та Української держави Павла Скоропадського. Це наукові праці, збірки документів і матеріалів, історіографічні, довідкові видання, які висвітлюють визвольну боротьбу українського народу на початку XX ст. Крім того, цікаві книжкові пам’ятки, серед яких збірник статей М. С. Грушевського, популярний біографічний нарис про очільника Української Центральної Ради і праці В. К. Винниченка.

Матеріали цієї виставки можуть застосовуватися під час проведення уроків з історії, годин пам’яті, семінарів, конференцій тощо.

Тематика виставки допомагає виховувати у молоді почуття патріотизму, поваги й розуміння до історичного минулого, вміння використовувати уроки тих подій для сьогодення.