Кольори, що дають надію

1

В ІДГУ відкрилась інформаційно – рекомендаційна виставка літератури та статей з періодичних видань “Кольори, що дають надію”.

Мета виставки: довести, що українська нація – це реальність, усвідомити, що шлях, який обрала Україна, – це побудова демократичної правової держави, розкрити інтелектуальний й духовний потенціал українського народу, висвітлити його роль у світовій історії, ознайомити з неоціненним внеском, який зробили українці у культурний і науково – технічний розвиток людства.

На виставці представлено літературу з історії України, про легендарні постаті країни, про тернистий шлях української нації до самовизначення, права та обов’язки людини в Україні, а також духовну велич держави.

Саме на вшанування багатовікової історії українського державотворення, державної символіки незалежної України та з метою виховання поваги до державних символів України представлено окремий розділ, який висвітлює історію державних символів та їх значення.

Шлях до піднесення національної самосвідомості, збагачення культури нашого народу пролягає через масштабне значення історії й, зокрема, історії національно-державної символіки, через історичні, культурні знання, а не через задоволення політичних амбіцій.
З кожним роком, що віддаляє нас від повернення в Україну її споконвічної символіки, стає все очевиднішим : успіх там, де свідома нація. Кольори нашого прапора тільки дають надію. Все ж інше залежить від нас.

Запрошуємо всіх бажаючих ознайомитись з матеріалами книжкової виставки.