Книжкова виставка «Барви європейських мов»

У давнину говорили: «Знати багато мов – означає мати багато ключів до одного замку». Європейський день мов призваний нагадати всім народам про те, що спілкування – це наше багатство. А знання іноземних мов – це можливість відкрити для себе новий світ, нову культуру, краще зрозуміти один одного!

26 вересня в ІДГУ до Європейського Дня мов проведено круглий стіл за темою «Мовне розмаїття» з метою підтримки розвитку мов в українському Подунав’ї.

Під час заходу студенти та науково-педагогічний склад університету мали змогу ознайомитися з підготовленими презентаціями стосовно мовної політики і законодавства європейських країн та обговорити проблемні питання функціонування і розвитку мов як офіційних, так і регіональних.

У фойє головного корпусу працівниками бібліотеки ІДГУ (відп. О. Колеснікова) була розгорнута тематична книжкова виставка «Барви європейських мов», де була презентована різноманітна література іноземними мовами  (англійською, німецькою, французькою, болгарською, румунською, польською).

Учасники круглого столу дійшли згоди, що мовній політиці у сучасному поліетнічному світі необхідно приділяти більшу увагу на загальнодержавному рівні, оскільки мова є духовною основою націєтворення, оберегом культурних надбань народу та виразником менталітету етносу. (Детальніше про Круглий стіл)