Увага! Акція!

Акція "Подаруй бібліотеці книгу"

14 лютогоМіжнародний день дарування книг (International Book Giving Day).

За ініціативою професора кафедри української мови і літератури Ізмаїльського державного гуманітарного університету РАЙБЕДЮК Галини Богданівни розпочато акцію «Подаруй бібліотеці книгу сучасного автора (письменника, науковця)».

Книги отримані за акцією:
Акція "Подаруй бібліотеці книгу" Кирилюк О. Іду на мир /Ольга Кирилюк; художник-оформлювач О. Мкртчян. – Кропивницький-Коростень : Тріада С, 2018. – 244 с.
Анотація

Уявіть, що ви зробили страшну помилку. А що як вона сталася на війні, і унаслідок цього загинули ваші побратими, а кохана дівчина потрапила в полон до сепаратистів?

У надії спокутувати власну провину герой книги Назар проходить пекло Іловайська та інших гарячих точок АТО. За все потрібно платити, інколи минуле визначає майбутнє, а помилки виправляє війна. Чи вдасться Назару врятувати життя коханої і своє власне та чи встигне він помститися ворогу?

У книзі є описи боїв, солдатського життя на передовій, а також гумор, кохання й красиві еротичні сцени. А захопливий, майже детективний сюжет триматиме в напрузі до останньої сторінкии

Акція "Подаруй бібліотеці книгу" Сила малого: Антологія малої прози  /Луцьк : Твердиня, 2008. – 172 с.
Анотація

Щоби засвідчити міру таланту, не конче писати великі романні полотна, епопеї, епоси. Саме це й довели власною творчістю учасники конкурсу короткого оповідання «СИЛА МАЛОГО», зініційованого й проведеного всеукраїнським часописом «Сім’я і дім». У цій збірці міститься 100 найкращих текстів з тих понад півтисячі, що були надіслані на конкурс. Амплітуда географії та стильових пошуків-почерків авторів надзвичайно широкі, є серед них вже відомі письменники і перспективні початківці.

Звісно, не всім переможцям конкурсу поки що вдасться творити на рівні Василя Стефаника «коротко і страшно». Зрештою, аби не нав’язувати упередженого (бо ж видавничого!) погляду, запрошуємо читачів до співпраці. Бо література живе лише у тандемі «письменник – читач». Інакше не буває

Акція "Подаруй бібліотеці книгу" Мартинюк М. І. Національна ідея в життєтворчості Володимира Самійленка : монографія /М. І. Мартинюк. – Луцьк : Твердиня, 2009. – 192 с.
Анотація

У навчально-методичному посібнику окреслено новітні підходи у навчанні дітей з особливими потребами; представлено ефективне технологічне забезпечення спеціальної та інклюзивної освіти дітей з порушенням слуху; методичні рекомендації щодо організації навчального середовища та специфічні прийоми, що уможливлюють забезпечення навчальних потреб таких учнів у спеціальних та інклюзивних умовах ; описано специфіку діяльності навчально-реабілітаційних центрів як нових закладів освіти; наведено поради , що сприятимуть удосконаленню педагогічної практики

Акція "Подаруй бібліотеці книгу" Білик Л. Дущі в екзилі. Роман-трилогія / Л. Білик. – Тернопіль : Богдан, 2012. – 328 с.
Анотація

Цей роман вражає уже з першої сторінки й не відпускає, коли перегорнеш останню…

У світовій літературі нема сильнішого проникнення у фантасмагорію заробітчанства й проникливішого випису всіх його нюансів (від розпачу до бравади), аніж оця, шановний читачу, книга.

Світ тут і стискається в глевку та темну грудочку болю, й розкрилюється нетривкою надією…
Читайте, це треба знати, зрозуміти, відчули, перейти, аби змогти підвести із колін душу