Bookcrossing

 

Bookcrossing – хобі та громадський рух, що діє за принципом соціальних мереж і близький до флешмобу. Суть руху полягає в обміні прочитаними книгами та іншими виданнями. Bookcrossing – практика залишати книгу чи журнал в публічному місці, щоб інші люди знайшли її та прочитали, а згодом вчинили так само. При цьому не потрібний читацький квиток, книги не мають номерів та шифрів, ти вільний у виборі та в строках повернення книги чи журналу.

Сьогодні і в нашій бібліотеці Ізмаїльського державного гуманітарного університету Ви зможете долучитись до міжнародного руху Bookcrossing.

Цей рух є надзвичайно популярним у світі, тому наша бібліотека просто не змогла залишитись осторонь. Перш за все, основною метою цього руху є: розвиток читання та читацьких інтересів у громадськості, і, як показує час, він набирає потужних обертів, оскільки несе в собі щось нове, цікаве та корисне.

Зараз всі бажаючі мають змогу прийти до бібліотеки та взяти будь-яку книгу, яка їм припаде до душі. Також кожен відвідувач бібліотеки може покласти на поличку власну книгу, щоб її зміг прочитати ще хтось.

Де залишати? Буккроссерська «Вільна  поличка», де можна було б обмінювати  книги, знаходиться у фойє головного корпусу університету.

Наше гасло: «Візьми, якщо хочеш, віддай, якщо зможеш» –  за таким принципом мандрують книги, адже вони мають бути доступними.

Bookcrossing

Наша емблема: Книга з ручками та ніжками, що біжить, ось людське книжкове дітище. Саме таке зображення переважає на стікерах, наклеєних на книжки.

Які книжки залишати? Ті, що тобі сподобались, або викликали спірні питання. Адже якщо хочеш знаходити цікаві книжки – такі ж і лишай.

Тож, якщо ви маєте книги, які вже читали – можете їх подарувати. А якщо хочете прочитати щось нове – поличка з книгами чекає на вас.