Фестиваль науки та арт-проектів в ІДГУ

Фестиваль науки та арт-проектів

15 травня в ІДГУ відбувся грандіозний Фестиваль науки та арт-проектів! Захід був масштабним, насиченим і цікавим! Протягом дня на базі університету працювали майже 50 локацій, які відвідали всі бажаючі. Це лекції, панельні дискусії, майстер-класи, квести, інтелектуальні конкурси та багато іншого (детальніше на сторінці Фестивалю в мережі Facebook).

Упродовж заходу фойє головного корпусу прикрашали книжкові виставки, підготовлені працівниками бібліотеки (відп. С. Щетиніна, О. Колеснікова, С. Сова, В. Колєва та інші).

Книжкова виставка «До вершин знань – з працями викладачів нашого університету» знайомила з новими науковими і науково методичними працями науковців університету та періодичними виданнями університету.

На ретро-виставці «Його величність – Раритет» було репрезентовано літературу різних жанрів і стилів, написану відомими українськими та зарубіжними авторами минулого. Кожна з книг об’єднює не одне покоління, допомагає розібратися в істинних духовних цінностях, виховує любов до рідного слова, відіграє визначну роль у формуванні внутрішнього світу особистості.

Велику подяку працівники бібліотеки висловлюють КІЧУК Надії Василівні, яка предоставила на виставку книгу «Земля и Люди. Всеобщая география».

Ця антикварне видання з приватної колекції Надії Василівни. Воно надруковано в 1899 році. Автор – відомий французький географ та історик Елізе Реклю. Цей багатотомник претендував на повний географічний опис земної кулі та з’явився результатом двадцятирічної праці невтомного вченого.

Всі книги з нашої виставки допоможуть Вам доторкнутися до вічних істин, збагнути загадковість і мудрість людської душі, поринути у світ історії, філософії, педагогіки, пригод і переживань.