Отримано в дар від Наталії Богданець-Білоскаленко

Бібліотека ІДГУ отримала дуже цікаві, кольорові та корисні книжки, одна з авторок яких професор кафедри “Дошкільної та початкової освіти” Ізмаїльського державного гуманітарного університету – Наталя Богданець-Білоскаленко. Це зошит вправ з українознавства для українських дітей у Польщі «Подорож Україною» та навчально-методичний посібник «Нова українська школа: теорія і практика формувального оцінювання у 3-4 класах закладів загальної середньої освіти».

 

Подорож Україною. Робочий зошит з українознавства : Робочий зошит для учнів української національної меншини в Польщі – 1-3 класи початкової школи/ Марко Сирник, Наталя Богданець-Білоскаленко, Олена Лірник. – Wałcz-Київ, 2020. – Частина І. – 67 с.

Анотація
Фідкевич О. Л. Навчально-методичний посібник «Нова українська школа: теорія і практика формувального оцінювання у 3-4 класах закладів загальної середньої освіти» для педагогічних працівників / Олена Фідкевич, Наталія Богданець-Білоскаленко. – Київ : Генеза, 2020. – 96 с. Режим доступа: lib.imzo.gov.ua

Анотація

Запропонований навчально-методичний посібник покликаний допомогти вчителям опанувати теорію і практику формувального оцінювання, розкрити його роль у навчанні учнів 3-4 класів в умовах Нової української школи.

Для вчителів початкової школи, студентів педагогічних навчальних закладів

Дякуємо за подарунок!