Книжки Тетяни Череп-Проганич

Шановні читачі! Полиці Бібліотеки ІДГУ поповнилися книгами відомої поетеси, журналістки, членкині Національної спілки письменників України та Національної спілки краєзнавців України, лауреатки національних і міжнародних премій – Тетяни Череп-Пероганич

 

Коли приходить любов, або Щастя після нещастя : повість для дітей середнього та старшого шкільного віку / Тетяна Череп-Пероганич. — Київ : Фенікс, 2018. — 64 с.
Анотація

Чи може дівчинка, зґвалтована вітчимом, знову повернутися у свою безтурботність, закохатися і бути щасливою — може, коли в її житті з’явиться такий Андрійко, як у героїні повісті Сніжани. У любові завжди більше сили, ніж у заздрощів і зла!

Танго не для нас : поезії / Тетяна Череп-Пероганич. — Біла Церква : Час Змін Інформ, 2020. — 116 с.
Анотація

«Танго не для нас» — нова книга письменниці, журналістки, громадської діячки Тетяни Череп-Пероганич. Поезії про те, що поза часом і за жодних обставин не втратить своєї актуальності. Лірика від серця до серця – про прийняття та неприйняття самої людини, її почуттів і цінностей, про справжність та гру, про чіткий розподіл ролей і про буйну стихію, що рветься назовні з душі справжньої Особистості – залюбленої, стражденної, жагучої та завжди творчої

Бумеранг : оповідання / Тетяна Череп-Пероганич. — Жітомир : Bидавець О.О.Євенок. — 2018. — 71 с.
Анотація

В оповіданнях, які ввійшли до книжки, все справедливо, як і в житті, де діє закон бумеранга: отримуєш те, що віддаєш. Сієш між людьми ненависть — повернеться ненависть, сієш любов — повернеться любов. Охудожнені реалії в творах надихають читача на роздуми й запрошують до висновків

Назустріч сонечку : оповідання, для дошкільного і молодшого шкільного віку / Тетяна Череп-Пероганич. — Житомир: «БукДрук», 2017. — 24 с.
Анотація

Герой цієї доброї та мудрої книжечки — веселий кмітливий хлопчик Богдан і його чудова родина. Маленький непосида і неслухнянчик постійно втрапляє у різноманітні «історії». Але саме так — на власних помилках — він вчиться робити добрі справи та дорослішає.

У київській квартирі, в садочку чи в бабусі з дідусем у селі — скрізь знаходить Богданчик пригоди та «життєві уроки», які роблять його мудрішим і сильнішим. А головне — Людянішим!

Допомагають йому пізнавати складний і прекрасний «дорослий» світ рідні люди — тато, мама, старший брат, дідусь і бабуся. Допомагають не нудними настановами чи силуванням, а справжнім «добрим словом» і вмінням вчасно та ненав’язливо прйти на допомогу.

Певна, що кожний із Вас, мої любі читачі, впізнає у цьому безпосередньому героєві себе чи, можливо, своїх молодших братиків і сестричок.

А ще ця книжечка допоможе кожному знайти «добрі слова» для своїх найближчих, аби для усіх кожний новий день був казковою дорогою відкриттів і радості, світлим шляхом назустріч сонечку!