Видання проєкту “Київська картинна галерея. Оновлення”

Бібліотека ІДГУ отримала  від видавництва «Антиквар»  три видання проєкту “Київська картинна галерея. Оновлення”, які присвячені 100-річчю Нацiонального музею «Київська картинна галерея».

ВИДАННЯ, ЩО УВІЙШЛИ ДО ПРОЄКТУ:

ПУТІВНИК НАЦІОНАЛЬНОГО МУЗЕЮ «КИЇВСЬКА КАРТИННА ГАЛЕРЕЯ»

Київська картинна галерея. Оновлення

Нове видання путівника допомагас відвідувачам орієнтуватися в експозиції, скласти враження про музей та його історію, знайомить з класиками мистецтва та їх найві-домішими творами з колекції музею, розкриває їхні художні особливості. Окрім творів постійної експозиції у путівнику представлено мистецтво радянського періоду, яке експонується лише на тимчасових виставках.

КАТАЛОГ ІКОНОПИСУ XIII – ПОЧАТКУ XX СТОЛІТТЯ ТА ТВОРИ ДАВНЬОРУСЬКОГО ДЕКОРАТИВНО-ПРИКЛАДНОГО МИСТЕЦТВА

Київська картинна галерея. Оновлення

Колекція музею нараховує більше 90 пам’яток, які мають значну історичну та худож­ню цінність. До неї увійшли твори, які склали одне з кращих київських зібрань давньоруського мистецтва. Серед них ікона «Борис і Гліб», «Тайна вечеря», «Вогнене сходження пророка Ілії», «Усікновіння глави Іонна Предтечі», «Страшний суд», «Деісус. Празники» та інші. У каталозі представлено всю колекцію іконопису та давньоруського декоративно-прикладного мистецтва Національного музею «Київсь­ка картинна галерея».

ПУТІВНИК «КИЇВСЬКІ АДРЕСИ МИХАЙЛА ВРУБЕЛЯ»

Київська картинна галерея. Оновлення

Видання представляє колекцію робіт відомого художника, які знаходяться в зібранні Національного музею «Київська картинна галерея», в контексті культурного життя Києва та історії його видатних пам’яток архітектури: Кирилівської церкви, Софійсько­го та Володимирського соборів. Читач відкриє для себе невідомі сторінки короткого, але яскравого відрізка часу в житті художника та міста.