Працівники бібліотеки відвідали «Школу медіаграмотності»

В демократичному суспільстві важливо давати можливість громадянам аналізувати та розуміти новини.

18 травня в ІДГУ, в рамках регіональної комплексної компанії з підвищення рівня медіаосвіти, критичного мислення та свідомого сприйняття медіаматеріалів для жителів Одеського регіону, було проведено семінар «Школа медіаграмотності».

Організатори: Одеська обласна організація «Комітет виборців України», тренером якої була Надія Бондаренко та Центр громадянської освіти ІДГУ.

На заході були присутні: викладачі, бібліотекарі, студенти, громадські активісти, волонтери.

На сьогодні спостерігається активний розвиток медіаосвіти. Разом з тим, однією з проблем є те, що програми впровадження інтернет-технологій до освітнього процесу нерідко сконцентровані довкола технічних аспектів, спрямовані на розвиток у студентів навичок користувачів, при цьому все ще досить суттєвим є брак уваги до розвитку критичного підходу.

Тому метою семінару стало підвищення рівня медіаграмотності та заохочення до свідомого обирання медіаконтенту, через організацію серії навчальних заходів-тренінгів та створення Школи медіа грамотності, що виконувалась за підтримки “Українського медійного проекту” (У-Медіа), що реалізується Інтерньюз в Україні.