Книжкова виставка “Події, що змінили долю України”

21 листопада 2017 року в ІДГУ з нагоди Дня Гідності та Свободи та з метою формування національно-патріотичного виховання студентської молоді відкрилась тематична виставка «Події, що змінили долю України».


Підготували виставку бібліотекар ІДГУ Колесникова О. Г. та представники Центру громадянської освіти.

На виставці представлені видання, які розповідають про патріотизм та мужність громадян, які постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і національних інтересів нашої держави. Гідність, відданість та патріотизм сьогодні засяяли новими гранями, стали своєрідним поштовхом для переосмислення глибокої суті людського буття.

Також дуже важливо було донести молоді про героїв і перебіг Революції Гідності, що пробудила у душі кожного українця нестримний потяг до свободи та волі – це справжній виклик байдужості та заклик бути гідними громадянами своєї країни.

Чотири роки тому українці на весь світ надпотужно проявили себе як нація, як свідоме суспільство. Найкращі сини і дочки України стали на захист своєї Гідності.

В такі трагічні періоди завжди на захист своєї землі, своєї держави ставали кращі представники українського народу. Борців Майдану об’єднало бажання жити у вільній країні, з справедливим та світлим майбутнім. За ці ідеали на Майдані пролилася кров. Так з’явилася Небесна сотня – це патріоти, які віддали життя за свої переконання. І тепер для народу України є святим обов’язком гідно вшановувати Героїв. В ці дні вся Україна вшановує Героїв Небесної сотні.

У мить тяжку в нестерпній тій образі,
На барикадах зібраних зі снігу.
Стояла гідність у ясній звитязі,
Поклавши хіт історії у книгу

Ознайомитися з виставкою можна у виставковому холі ІДГУ.

Список літератури