Книжкова виставка «Традиційні та інноваційні технології у викладанні української мови і літератури»

Семінар для вчителів української мови

18 квітня в ІДГУ відбувся науково-практичний семінар «Впровадження інноваційних технологій в практику навчання української мови та літератури в закладах середньої освіти».

У роботі семінару взяли участь близько 50 осіб: учителі міста та району і професорсько-викладацький філологічний колектив ІДГУ, який представляли проф. Райбедюк Г. Б., доц. Делюсто М. С., доц. Погорєлова А. Д., доц. Соколова А. В. та ін. (Детальніше)

Було підкреслено значущість співпраці вчителів міста та районів з профільною кафедрою та недавно створеним в ІДГУ Центром української мови і культури. Спільна діяльність дуже важлива з огляду на специфіку нашого багатомовного краю.

Серед актуальних проблем, які було обговорено: використання нових веб-сервісів та проектних технологій, методів і прийомів особистісно-зорієнтованого навчання на уроках української мови та літератури, особливості навчання української мови в полілінгвальному середовищі тощо.

Усі учасники отримали сертифікати, а присутні вчителі, носії українського слова, ще й найновіші методичні та наукові видання для власного користування і в шкільні бібліотеки.

Бібліотека університету також долучилася до цього заходу. Ольга Колеснікова та Валентина Колєва підготували книжкову виставку «Традиційні та інноваційні технології у викладанні української мови і літератури», задіяну в проведенні семінару.

Список літератури