ІДГУ – лауреат проєкту «Сучасний педагогічний досвід освітян України»

За вагомий внесок у розвиток вищої освіти України ІДГУ отримав диплом лауреата всеукраїнського проєкту «Сучасний педагогічний досвід освітян України 2020».

До Вашої уваги книга «Сучасний педагогічний досвід освітян України», яка є своєрідним клубом знань та передового досвіду, де кожен ділиться своїми досягненнями та новаторськими ідеями.

Цитата про ІДГУ:

Завдяки сформованій прогресивній академічній репутації, організованій системі забезпечення високої якості освіти, корпоративної культури та академічної доброчесності, ефективного експорту освітніх та наукових послуг університет стає лідером регіональних консорціумів та асоціацій вітчизняних та зарубіжних придунайських закладів освіти. ІДГУ виконує роль амбасадора України у транскордонному співробітництві через активну культурну народну дипломатію, стратегічні дослідження з міжнародної тематики, академічні обміни, інноваційні проєкти

З словами Василя Кременя, у виданні презентовано досвід педагогів-науковців і практиків. Представлені матеріали демонструють палітру найновіших освітніх напрацювань, які заохочуватимуть освітян до вивчення інновацій, пробудження творчості та об’єднання зусиль на шляху розбудови української національної освіти.

Усі бажаючі можуть ознайомитися з виданням у бібліотеці університету.