Туристична Одещина

27 вересня в читальному залі бібліотеки ІДГУ був проведений захід, присвячений Міжнародному дню туризма – Туристична Одещина.

Актуальність теми: Одеська область – регіон України, розташований на південному заході країни, який межує з територіями Молдови та Румунії.

Головна особливість  – її причорноморське і прикордонне розташування, що дуже важливо для розвитку торговельно-економічних зв’язків з різними країнами світу. Через територію області протікають одні з найбільших рік України – Дністер та Дунай, які мають вихід до Чорного моря, а також проходять важливі міжнародні транспортні коридори. З географічним положенням області в степовій і лісостеповій зонах пов’язано її головне природне багатство – значні агропромислові ресурси, а з приморським положенням – її могутній транспортний і рекреаційний потенціал.

Мета заходу: розповісти про історико-культурні ресурси Одеської області та їх використання в туристичній діяльності.

У заході взяли участь студенти другого курсу факультету управління адміністрування та інформаційної діяльності, викладачі та працівники бібліотеки ІДГУ.

Кандидат географічних наук, доцент кафедри туризму  Тодоров В. С. розповів про стан туристичної галузі регіону, проблеми й перспективи її розвитку в південній частині Одеської області.

Він наголосив, що особливість економіко-географічного розташування області, сприятливі природно-кліматичні умови, різноманітні природні лікувальні ресурси, наявність піщаних пляжів, розвинута мережа водних, залізничних і автомобільних магістралей обумовлюють розвиток в області сфери туризму й рекреації.

Студенти факультету Лапчик Д., Воробйова М., Луцик Є. ознайомили присутніх з найбільш визначними і цікавими туристичними та історичними куточками півдня Одеської області.

Працівники бібліотеки презентували тематичну книжкову виставку «Туристична Одещина» – це література, статті, періодичні видання та ілюстрації, документальна література, яка доводить, що Одеська область – це не тільки місця для пляжного відпочинку, а ще й низка історичних та культурних пам’яток.