«Дія. Цифрова освіта»

Дія. Цифрова освіта

Міністерство цифрової трансформації України здійснило запуск Національної онлайн-платформи з цифрової грамотності. Працівники бібліотеки Ізмаїльського державного гуманітарного університету прослухали вебінар для бібліотекарів «Дія. Цифрова освіта», який провела Валерія Іонан, заступник міністра цифрової трансформації. Відтак бібліотека долучається до реалізації Національної програми з цифрової грамотності.

Національна онлайн-платформа з цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта» — це проєкт Кабінету Міністрів України, направлений на підвищення цифрової грамотності громадян. Мета проекту дуже амбіційна — за 3 роки навчити цифровій грамотності 6 млн. українців. Адреса онлайн платформи:  osvita.diia.gov.ua

Цікаво, що навчання на онлайн-платформі проводиться в інноваційному форматі — освітні серіали за участю експертів і селебріті. Поки доступні 3 освітні серіали — базовий серіал із цифрової грамотності (сезон 1, сезон 2, сезон 3), серіал для вчителів «Цифрові навички для вчителів» і серіал для батьків «Онлайн-безпека дітей». Згодом будуть з’являтися нові освітні серіали.

Запрошуємо викладачів, студентів аспірантів університету ознайомитися з проектом, пройти тестування та перевірити свій рівень цифрових навичок.