Всесвітній день охорони праці

«Безпечне та здорове робоче середовище – основний принцип та право на роботі» – девіз Всесвітнього дня охорони праці 2023 року.

За ініціативою Міжнародної організації праці (МОП) для привернення уваги світової спільноти до питань охорони праці та смертності працівників на робочому місці щорічно, починаючи з 2002 року, понад 100 країн світу 28 квітня відзначають Всесвітній день охорони праці.

Указом Президента України від 18 серпня 2006 року №685/2006 день об’єднання людей навколо проблеми збереження життя і здоров’я працівників офіційно визнаний в Україні – 28 квітня. Наша держава разом з усім світом відзначає 28 квітня Всесвітній День охорони праці.

Охорона життя і здоров’я працюючих від впливу небезпечних та шкідливих виробничих чинників має важливе соціальне значення, адже здоров’я працівників є національним багатством держави, оскільки безпосередньо впливає на працездатність людини, а відтак – на її добробут і подальший розвиток країни.

З цієї нагоди працівники бібліотеки ІДГУ підготували книжкову виставку, на якій представлено збірки з Міжнародного законодавства з охорони праці, посібники з трудового права, охорони праці та безпеки життєдіяльності людини. Відповідальні за виставку бібліотекарі Ольга Колесникова та Світлана Сова

Список літератури